Marta Burek

metodyk, lektor j.angielskiego

 

Absolwentka translatoryki stosowanej. Posiadam sześcioletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.   Prowadząc zajęcia stawiam na naukę poprzez praktykę oraz pozytywną atmosferę. Technologie nie są mi straszne i często towarzyszą podczas zajęć na różnych płaszczyznach. Po pracy lubię usiąść z dobrą książką oraz napić się herbaty, pełnej psiej sierści.

Joanna Sałata

administrator szkoły

 

Administrator biura oraz szkoły językowej What If. Absolwentka Akademii Ekonomicznej im. Karola Adamieckiego w Katowicach kierunków: Finanse i rachunkowość oraz Ekonomia. Moje motto to: "Większość problemów rozwiązuje się sama :)"

Weronika Kujawa-Staś

lektor j. niemieckiego i j. angielskiego

 

Absolwentka filologii germańskiej o specjalizacji nauczycielskiej. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Na co dzień pracuję w szkole podstawowej. Podczas zajęć staram się zarazić swoich uczniów pasją do języka niemieckiego oraz pokazać ciekawe tradycje i obyczaje krajów niemieckojęzycznych. W trakcie nauczania korzystam z ciekawych platform edukacyjnych. Moją pasją są języki obce, język niemiecki oraz język angielski. 
W wolnych chwilach podróżuję oraz spaceruję z moim psem.

Aleksandra Boryczka

lektor j. angielskiego

 

Studentka języka angielskiego w biznesie. Już 3 lata doskonalę się w nauczaniu dzieci od najmłodszego wieku. Na swoich zajęciach stawiam na kreatywność, dobrą atmosferę oraz przyjemną i efektywną naukę również poprzez zabawę. Uwielbiam muzykę, grę na gitarze, podróże oraz malowanie.

Kinga Wolny

lektor j. włoskiego

 

Z wykształcenia magister filologii włoskiej oraz zawodowy muzyk. Swoich uczniów zarażam pasją nie tylko do języka ale również do sztuki, kultury i kuchni włoskiej. Prowadzę kursy dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Marek Rzepka

lektor j. angielskiego

 

Absolwent języka angielskiego w biznesie, wyspecjalizowany w tłumaczeniach biznesowych. Posiadam pięcioletnie doświadczenie w uczeniu dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Na swoich lekcjach stawiam dobrą atmosferę na pierwszym miejscu, dzięki czemu nauka języka jest przyjemniejsza. Znajomość narzędzi do nauki zdalnej, pozwala mi prowadzić lekcje online równie swobodnie i rzetelnie, jak zajęcia stacjonarne. Interesuję się produkcją muzyczną, technologią komputerową i sztuką aktorską.

Milena Tywoniuk

właścicielka, lektor j. angielskiego

 

Magister Filologii Angielskiej, absolwentka Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Kolegium Języka Biznesu na Uniwersytecie Śląskim; od ponad 15 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego we wszystkich grupach wiekowych i na każdym poziomie. Towarzyszenie Wam w rozwoju językowym jest dla mnie największą satysfakcją, a każda lekcja - nowym wyzwaniem. Kocham dobre kino, kuchnię włoską i kawę:)

The best team

czyli krótkie bio naszej kadry

 

Pomożemy Ci pokochać język angielski i zmotywujemy do pokonywania kolejnych barier językowych.

Pokażemy Ci, że nauka języka jest możliwa w każdym wieku i na każdym etapie Twojego życia.

Przygotujemy Cię do egzaminów językowych.

Pomożemy nadrobić wszelkie zaległości szkolne.

 

Nasz team to wspaniali i doświadczeni lektorzy, dla których nauczanie jest prawdziwą pasją.

About us!

 

Nazywam się Milena Tywoniuk i jestem lektorem języka angielskiego oraz założycielem szkoły What If w Bytomiu. Moja praca jest moją pasją. Język angielski towarzyszył mi od najmłodszych lat i od zawsze wiedziałam, czym będę zajmować się w przyszłości. Jestem magistrem Filologii Angielskiej, absolwentką Studium Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim oraz kolegium Języka Biznesu na Uniwersytecie Śląskim. Pokonałam długą drogę zanim zdecydowałam się na otwarcie własnej szkoły. Przez ponad 15 lat zdobywałam doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, współpracując z wieloma szkołami językowymi oraz będąc współzałożycielem jednej z nich. Każde z tych doświadczeń było ważnym etapem w mojej karierze zawodowej i doprowadziło mnie tutaj – do What If.

Realizacja SPECTRUM MARKETING dla What If Szkoła językowa | 2022 | Wszystkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

tel. +48 535 598 195

mail: kontakt@whatif.com.pl

ING: 17 1050 1230 1000 0092 2484 0042

Barbara Szołtysek

lektor j. angielskiego

 

Studentka Munster Technological University w Irlandii. Posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego IELTS na poziomie C1. Obecnie studiuję na  moim wymarzonym kierunku: "Musical Theatre". Na co dzień śpiewam, tańczę, odgrywam różne role. Uwielbiam pisać, tworzyć, czytać książki czy po prostu spędzać czas na samoedukacji. W liceum moją wielką miłością okazał się język włoski i w przyszłości również chciałabym go znać na tyle, by móc go nauczać. Niedawno zaczęłam również naukę szwedzkiego. Swoim kursantom pokazuję, że nauka języka może być czymś fajnym, czymś co lubimy robić i nie musi nam się ona kojarzyć z niezliczoną ilością testów i niepotrzebnego stresu.  W What If prowadzę zajęcia online, z dość zimnego miejsca, jakim jest Cork w Irlandii.

Anna Baranowska

lektor j. angielskiego

 

Absolwentka filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską z językiem niemieckim na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie nadal kontynuuję naukę jako studentka studiów magisterskich tej samej uczelni, na kierunku filologii angielskiej o specjalizacji kultura-media-translacja. Nauczanie oraz satysfakcja z postępów uczniów to mój motor napędowy każdego dnia. Swoim uczniom staram się przekazać, że nauka języka może być przyjemnością oraz dawać niesamowitą satysfakcję, a gramatyka, która z początku wydaje się być czarną magią, to puzzle o łatwym poziomie trudności - szybko łączą się w całość. Od ziemi odrywają mnie podróże, które dają mi dużo świeżości i ładują energię na kolejne nauczycielskie wyzwania, a do domu wzywa mnie tęsknota za dwiema mopsinkami, które całkowicie zawładnęły moim życiem i wolnym czasem. 

Monika Kaleta

lektor j. francuskiego

 

Studiuję filologię francuską na Uniwersytecie Śląskim. Wolne chwile spędzam na tworzeniu. Lubię rysować, malować i robić zdjęcia. Od paru lat udzielam lekcji z języka francuskiego. Zapraszam do współpracy wszystkie osoby, które chcą poznać ten język od podstaw lub mają z nim trudności, jak również te, które pragną rozwijać dalej swoje umiejętności.

Wiktoria Wyszatycka

lektor j. angielskiego

 

Język angielski towarzyszył mi od najmłodszych lat i od samego początku skradł moje serce. Posiadam certyfikaty językowe CAE i FCE. Pobyt w Anglii umożliwił mi także zdobycie certyfikatów ukończenia kursów językowych EF Certificate of Achievement na poziomie zaawansowanym w międzynarodowej szkole językowej. Od 3 lat mam przyjemność nauczać dzieci i młodzież. Na zajęciach stawiam na przyswajanie języka angielskiego w bezstresowej atmosferze z wykorzystaniem nowoczesnych technik szybkiego zapamiętywania. Na co dzień jestem studentką prawa Uniwersytetu Śląskiego. W wolnym czasie uwielbiam uczyć się języków obcych przy filiżance English Tea! :)

Dominika Król

lektor j. włoskiego i j. angielskiego

 

Jestem studentką psychologii we Włoszech. Italia stała się moim drugim domem, bo to właśnie tam w malowniczych Dolomitach mieszkam już od jakiegoś czasu. Język oraz kultura włoska są mi bliskie od wielu lat, a moim marzeniem zawsze było przekazywanie pasji do tego cudownego kraju innym. 

Język angielski natomiast jest tym, którego uczę się odkąd pamiętam. Nie tylko pokochałam ten język i przełożyłam na praktykę w moim życiu ale pragnę także dzielić się z nim i zarażać nim jak najwięcej ludzi dookoła! Moją wiedzę mogę potwierdzić certyfikatami B2 First oraz C1 Advanced. 

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu obu języków.
Poza językami obcymi, podróżowaniem a także sportem, interesuje się przede wszystkim śpiewem czym dzielę się prężnie na moich social mediach. 

Martyna Grabka

lektor j. angielskiego

 

Jestem studentką języka angielskiego w biznesie ze specjalizacją tłumaczenia biznesowe. Posiadam certyfikat znajomości języka angielskiego B2 First oraz przygotowywuję się do zdania C1 Advanced. Angielski obecny jest w moim życiu od kiedy pamiętam; już od pierwszych lat edukacji za sprawą mamy, która jest nauczycielką języka angielskiego, chodziłam na dodatkowe zajęcia. Na co dzień trenuję akrobatykę powietrzną oraz interesuję się grami RPG.

Marta Frączek

lektor j. angielskiego

 

Jestem studentką filologii angielskiej ze specjalnością język biznesu. Uwielbiam podróżować, co pozwala mi poznawać nowe kultury i doskonalić umiejętności językowe. Mam świetny kontakt z dziećmi i jestem bardzo pozytywną osobą, co pomaga mi w nawiązywaniu relacji.

Nina Silska

lektor j. angielskiego

 

Jestem absolwentką Filologii Angielskiej na Uniwersytecie Śląskim z ponad 10-letnim doświadczeniem w zawodzie lektora języka angielskiego. Od 2014 roku związana jestem z branżą IT, gdzie koordynuję pracę zespołu developerów. Na co dzień używam języka angielskiego w pracy zawodowej w kontaktach z klientem, co umożliwia mi ciągły rozwój sfery Business English. 

Prywatnie jestem mamą dwójki wspaniałych dzieciaków, z którymi lubię aktywnie spędzać czas .  Moje ulubione zajęcia to doglądanie moich domowych roślinek , jazda na rowerze i czytanie kryminałów:)