Regulamin:
§1. Rezygnacja z udziału w imprezie
 
1.1. Uczestnik ma prawo do rezygnacji z udziału w imprezie, jednakże taka rezygnacja nie uprawnia do zwrotu opłaty za udział.
 
1.2. W przypadku chęci rezygnacji z udziału, uczestnik zobowiązany jest do znalezienia innej osoby, która zgodzi się na przejęcie jego miejsca na imprezie.
 
1.3. Uczestnik jest odpowiedzialny za znalezienie odpowiedniego zastępstwa i za przekazanie wszystkich niezbędnych informacji organizatorom imprezy w celu dokonania zamiany uczestnictwa.
 
1.4. Rezygnujący uczestnik zobowiązany jest powiadomić organizatorów o swojej rezygnacji i przedstawieniu zastępstwa nie później niż do 20.10.2023r. przed datą rozpoczęcia imprezy.
 
1.5. Jeśli rezygnujący uczestnik nie znajdzie odpowiedniego zastępstwa lub nie powiadomi organizatorów z odpowiednim wyprzedzeniem, traci prawo do uczestnictwa, a opłata za udział nie podlega zwrotowi.
 
 
§2. Zmiany w składzie uczestników
 
2.1. Po akceptacji proponowanego zastępstwa przez organizatorów, nowy uczestnik staje się pełnoprawnym uczestnikiem imprezy i podlega wszystkim warunkom i regulacjom dotyczącym uczestnictwa.
 
2.2. Zmiany w składzie uczestników muszą być zgłoszone i uzgodnione z organizatorami imprezy w sposób pisemny (sms/mail).

Administratorem danych osobowych jest WHAT IF Milena Tywoniuk ul. Księdza Prymasa Augusta Hlonda 42/8, 41-933 Bytom NIP 6262740942. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy, na Twoje żądanie, w celu dokonania rezerwacji wizyty (art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dane osobowe przetwarzane w celu przeprowadzenia czynności przed zawarciem umowy oraz realizacji usług będą przetwarzane do zakończenia umowy o świadczenie usług z Administratorem oraz czas niezbędny do wywiązania się z obowiązków nałożonych przez przepisy prawa (rozliczenia, przedawnienia roszczeń). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak ich podania uniemożliwia dokonanie rezerwacji. Pozostałe zasady przetwarzania danych określa Polityka prywatności.

WHAT IF - SZKOŁA JĘZYKOWA W BYTOMIU

NIP: 6262740942

ADRES

ul. Szymały 120, 41-933 Bytom

 

TELEFON: +48 535 598 195

 

MAIL: kontakt@whatif.com.pl

 

Imię i nazwisko opiekuna

Imię i nazwisko dziecka

Twój telefon:

Twój e-mail:
Treść wiadomości:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (informacja o przetwarzaniu danych)

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Zapisy na Pumpkin Party


na etapie wypełnienia poniższego formularza zgłoszeniowego, nie dokonują Państwo żadnej płatności. Po otrzymaniu zgłoszenia, przygotujemy umowę oraz skontaktujemy się w celu potwierdzenia i finalizacji zapisu na warsztaty letnie dla dziecka.

Pumpkin Party

dla dzieci 4-8 lat

 

Zapraszamy na naszą niesamowitą imprezę Pumpkin Party! 🎃 

Czas na zabawę, śmiech i magię! Dołącz do nas 21 października, aby razem świętować ten magiczny dzień! 🎃

 

Przygotujcie się na:

  • warsztaty plastyczne - sensoryczne masy

  • Słodkie niespodzianki - dyniowa piniata!

  • Strasznie fajne zabawy integracyjne

  • Disco, gry i zabawy

  • Tatuaże brokatowe 

  • Fotobudka dyniowa

  • i wiele, wiele innych!

 

📅 Kiedy: 21 października, godzina 10:00-11:30
📍 Gdzie: What If, ul. Szymały 120, Bytom
💰Koszt: 50 zł/rodzeństwo 85 zł

 

Nie zapomnijcie o swoich najzabawniejszych kostiumach! Ta zabawa obiecuje być niezapomniana, więc przyjdźcie z przyjaciółmi i rodziną, aby razem spędzić Święto Dyni w stylu Pumpkin Party!

🎃 ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ 🎃
 

Zapisy:
☎ tel. 669 996 363

Realizacja SPECTRUM MARKETING dla What If Szkoła językowa | 2022 | Wszystkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

tel. +48 535 598 195

mail: kontakt@whatif.com.pl

ING: 17 1050 1230 1000 0092 2484 0042