11 stycznia 2023

Postanowienie na Nowy Rok? Nauka języka
angielskiego!

Czujesz, że pora na „nowe ja” w Nowym Roku? Nasza rada: postaw na rozwój swoich umiejętności. Nauka to jedna z najlepszych inwestycji, która pozwoli Ci na rozwój w wielu dziedzinach życia i poszerzanie horyzontów. Eksperci naszej szkoły
językowej w Bytomiu przygotowali kilka wskazówek, dzięki którym łatwiej będzie Ci zmotywować się do nauki angielskiego w Nowym Roku. Do dzieła!


Postanowienie noworoczne: nauka języka angielskiego. Jak w nim wytrwać?
Dotychczasowe próby nauki angielskiego spaliły na panewce? Nie zrażaj się – najwyraźniej jeszcze nie znalazłeś własnej, idealnej metody na to, by regularnie się uczyć.
Skorzystaj ze wskazówek specjalistów ze szkoły językowej w mieście Bytom i spróbuj jeszcze raz!

#1 Najpierw sprawdź swój poziom
Zanim zaczniesz planować naukę języka obcego, zastanów się, jakie są Twoje aktualne zasoby. Nie sztuką jest porwać się z motyką na słońce, wybierając zbyt wysoki level bądź marnować czas na to, co już potrafisz. Mnóstwo testów poziomujących z języka angielskiego znajdziesz np. w sieci – wystarczy rozwiązać kilkanaście zadań, aby uzyskać odpowiedź, na jakim poziomie aktualnie się znajdujesz.
Oczywiście, internetowe testy poziomujące nie są narzędziami bardzo precyzyjnymi. Rzadko uwzględniają sprawdzanie umiejętności komunikacyjnych – a te są przecież  szalenie istotne! Pamiętaj, że nasza szkoła języków obcych w Bytomiu oferuje bardzo dokładny test poziomujący każdej osobie, która jest zainteresowana kursem.
Gwarantujemy, że nasi lektorzy trafnie ocenią Twoje aktualne umiejętności.

#2 Dobierz sposób nauki
Metod nauki języka angielskiego jest bardzo wiele – grunt to wybrać tę, która będzie dla Ciebie najbardziej komfortowa i pozwoli utrzymać regularność. Niektórzy ze względu na małą ilość wolnego czasu wybierają słuchanie podcastów w drodze do pracy; inni stawiają na naukę w aplikacjach mobilnych. Są i tacy, którzy decydują się na modne w ostatnich latach spotkania językowe organizowane przez fora internetowe.

Jeśli jednak do tej pory miałeś problemy z motywacją do samodzielnej nauki, zaufaj:
współpraca z lektorem to najlepsze rozwiązanie! Nikt nie zmotywuje Cię do rozwoju tak, jak dobry specjalista. Kurs języka angielskiego w Bytomiu, w szkole What If, polega nie tylko na przyswajaniu nowych informacji. Dbamy o to, by zasilać każdego z kursantów w chęci do nauki poprzez przyjazną atmosferę i nowoczesne metody dydaktyczne. Dzięki temu nawet bardzo zapracowani kursanci What If przyznają, że wizyta na zajęciach jest dla nich odpoczynkiem!

#3 Postaw konkretny cel na ten rok
Przyznasz, że postanowienie „w tym roku nauczę się angielskiego” brzmi aż nadto ogólnie. O wiele lepszym sposobem na zwiększenie motywacji do nauki może być postawienie sobie celu związanego stricte z językiem angielskim. Co powiesz na weekend w Londynie w pojedynkę? A może walkę o awans w pracy, do którego konieczna jest poprawa kompetencji językowych? Pomyśl, do czego przyda Ci się język angielski i postanów, że zrobisz to właśnie w ciągu następnych 12 miesięcy.

#4 „Otaczaj się” językiem obcym
Co to znaczy „otaczać się” językiem? Nic innego, jak wprowadzać go do swojej codzienności. Słuchaj angielskich piosenek, oglądaj zagraniczną telewizję i filmy bez lektora. Czytuj zagraniczne portale newsowe oraz czasopisma. Jeśli to możliwe,
rozmawiaj z najbliższymi o codziennych sprawach tylko po angielsku. Efekty na pewno Cię zaskoczą – będziesz zdziwiony, jak szybko zapamiętujesz nowe rzeczy.

Szkoła językowa w Bytomiu – Twoje wsparcie w realizacji celów!

Poprawa umiejętności językowych to jedno z najbardziej pożytecznych postanowień, jakie możesz zrobić w 2023 roku. Co istotne, jego realizacja jest w Twoim zasięgu! Mamy nadzieję, że nasze sposoby na motywowanie się do nauki okażą się dla Ciebie przydatne.
Pamiętaj także, że lekcje w gronie pasjonatów angielskiego działają niezwykle budująco.
Nasza szkoła językowa w Bytomiu to miejsce, w którym nareszcie uwierzysz w siebie oraz wyniesiesz swoje zdolności na wyższy poziom.

 

Realizacja SPECTRUM MARKETING dla What If Szkoła językowa | 2022 | Wszystkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

tel. +48 535 598 195

mail: kontakt@whatif.com.pl

ING: 17 1050 1230 1000 0092 2484 0042