08 maja 2024

Nauka angielskiego metodą Teddy Eddie: na czym polega?

Nie od dziś wiadomo, że nauka języka przynosi efekty tym lepsze, im szybciej zostaje podjęta. Nie ma więc z czym zwlekać: jeśli chcesz, by Twoje dziecko sprawnie operowało językiem angielskim, już teraz warto pomyśleć o zapisaniu go na kurs. Zwłaszcza że istnieją metody pozwalające uczyć nawet 2-letnie maluchy! Dowiedz się, czym jest metoda Teddy Eddie: jeden z najskuteczniejszych sposobów nauki przedszkolaków.

Czym jest metoda Teddy Eddie?

Teddy Eddie jest licencjonowaną metodą nauczania języka przeznaczoną dla dzieci w wieku 2-7 lat. Jej wynalezienie zawdzięczamy trzem mamom przedszkolaków, które poszukiwały skutecznego sposobu nauki, który łączyłby w sobie merytoryczny plan zajęć, ciekawy materiał oraz standard, który pozwala lektorowi prowadzić zajęcia swobodnie i łatwo. Tak powstała metoda Teddy Eddie: przyjazna, wykorzystująca elementy zabawy i wizerunek uroczego pluszowego misia, za którym maluchy wprost przepadają!

 

Poziomy nauki języka w Teddy Eddie

Kurs prowadzony zgodnie z metodą Teddy Eddie może odbywać się na 4 poziomach, które uzależnione są przede wszystkim od wieku kursanta. Najmłodsze dzieci, które mogą zacząć się uczyć angielskiego dzięki Teddy Eddie to już 2-latki! Poziomy kursu przedstawiają się następująco:

 • 2-3 lata – pierwsze słowa i zdania
 • 4-5 lat – pierwsze rozmowy
 • 5-6 lat – początki czytania po angielsku
 • 7 lat – samodzielna komunikacja

Warto podkreślić, że nauka metodą Teddy Eddie może stanowić znakomity początek drogi do perfekcyjnego opanowania języka angielskiego. Starsze dzieci mogą skorzystać z następnych kursów o potwierdzonej skuteczności: Savvy Ed i Edward’s League.

Skuteczność nauczania i opinie o Teddy Eddie

Metoda Teddy Eddie uznawana jest za wysoce skuteczną, ponieważ skupia się przede wszystkim na komunikacji. Maluchy uczące się w ten sposób przyswajają język obcy podobnie, jak rodzimy – naturalnie, wykorzystując go w praktycznych sytuacjach. Teddy Eddie uzyskuje wysoką efektywność także dzięki częstemu powtarzaniu i utrwalaniu informacji oraz, co bardzo ważne dla najmłodszych kursantów, wzmacnianiu przekazywanych informacji za pomocą ruchu i gestu.

Reasumując, nauczanie metodą Teddy Eddie jest przede wszystkim:

 • Przyjazne dla malucha,
 • Naturalne,
 • Rozwojowe,
 • Skoncentrowane na poprawności.

O tym, jak Teddy Eddie sprawdza się w praktyce, świadczą pozytywne opinie małych kursantów, którzy uczą się z jego pomocą! Oto kilka przykładów dziecięcych opinii na temat kursu:

 • „Lubię śpiewać piosenki i latający dywan. Kocham Teddiego, bo jest taki słodziutki i milutki. Lubię historyjki i jak Pani daje mi mikrofon.”

Olga, 5 lat

 • „Lubię Teddy Eddie, bo jest takim śpiochem i trzeba głośno śpiewać i krzyczeć, żeby nie zasnął. A ja lubię głośno krzyczeć, a mama i tata mi w domu nie pozwalają.”

Natalia, 3 lata

 • „Lubię Teddy Eddie, bo jest milusi, bo jest fajny i są fajne bajeczki, i jest fajna gra i są nowe słówka. Moja ulubiona historyjka to „Roll over”.”

Ariana, 4 lata

Jak wygląda kurs Teddy Eddie?

Metoda Teddy Eddie wykorzystuje różne atrakcyjne narzędzia, dzięki którym dzieci z chęcią uczestniczą w zajęciach i zdobywają nowe umiejętności. Podczas lekcji maluchy zapoznają się z wierszykami, piosenkami, opowiadaniami, które dzięki atrakcyjnej formie pozwalają im na łatwiejsze zapamiętywanie konstrukcji językowych oraz słownictwa.

Warto podkreślić, że choć Teddy Eddie stawia na częste powtarzanie i zapamiętywanie, skupia się przede wszystkim na radosną, ciekawa dla maluszków formę. Zadania językowe są wzmacniane poprzez ruchy i gesty, dzięki którym uczestnictwo w zajęciach jest dla dzieci świetną zabawą!

 

Angielski dla przedszkolaka w Bytomiu: zapisz dziecko na kurs!

Wiemy, że chcesz zapewnić swojemu dziecku najlepsze warunki do nauki języka. Jako akredytowane centrum języków obcych, nasza szkoła językowa w Bytomiu zagwarantuje Twojemu brzdącowi atrakcyjne i skuteczne nauczanie metodą Teddy Eddie, które otworzy go na świat! Jeśli więc chcesz, by Twoja pociecha uczyła się szybko i co najważniejsze – zawsze chętnie, już dzisiaj zapytaj nas o najbliższe kursy dla przedszkolaków.

 

Realizacja SPECTRUM MARKETING dla What If Szkoła językowa | 2022 | Wszystkie prawa zastrzeżone

KONTAKT

tel. +48 535 598 195

mail: kontakt@whatif.com.pl

ING: 17 1050 1230 1000 0092 2484 0042